Ana sayfa

Shenzhen Light House Co., Ltd

iyi kalite Suya dayanıklı LED Grow Lights satış için
iyi kalite Suya dayanıklı LED Grow Lights satış için
Ürünlerinizle mutluyum, şimdiye kadar sıfır garanti talebi ... Bu çok iyi !!

—— Bay Yusef Diek

Lynn, LED aydınlatma alanındaki kaliteli profesyonellerini görmek için sürprizim, umarım uzun vadeli işler yapıyoruz!

—— Bay Godeby Pascal

Sabrınız ve uzun süre takip ettiğiniz için teşekkür ederiz, böylece gelecek hafta hafta resmi sipariş vermeye karar verdik.

—— Bay Carlos Quiroz.

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Light House Co., Ltd

1 2 3 4 5
Shenzhen Light House Co., Ltd Shenzhen Light House Co., Ltd Shenzhen Light House Co., Ltd Shenzhen Light House Co., Ltd Shenzhen Light House Co., Ltd
Shenzhen Light House Co., Ltd office

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Işık Evi
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 2 million-3 million
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%

Shenzhen Light House Co, Ltd 2005 yılından bu yana kurulan yenilikçi ve profesyonel bir LED aydınlatma üreticisidir. Biz geliştirme, tasarım, üretim ve pazarlama LED ürünleri konusunda uzmanım ve aynı zamanda mükemmel aydınlatma mühendisliği çözümleri ve entegre hizmetler sunuyoruz.

    

Ana ürünler:

LED tüp

LED Grow Işık

LED Flood Light

LED Yüksek Bay Işık

LED Sokak Lambası

LED Tünel Işık

     

Şirketin gelişimi boyunca Light House, güçlü teknoloji, gelişmiş ekipmanlarla ve sıkı kalite kontrolü ile LED aydınlatma endüstrisinde kayda değer firmalara sahiptir. Acımasız rekabet karşısında Light House sıkı kalite kontrol standardı, mükemmel denizaşırı pazarlama ve satış sonrası hizmet birikimi oluşturuyor. Bu nedenle Light House, ISO9001 sistemini uygulamaya koydu, ROHS ile sıkı sıkıya uyarak ERP yönetim sisteminde ilerledi ve ürünler CE, UL, FCC vb sertifikalarını aldı ve böylece tüm ürünleri endüstri standartlarına uygun hale getirdi ve Yüksek kaliteli ürünlerin garanti altına alınması için, Sonuç olarak, Light House yeni LED aydınlatma ürünleri geniş rakipler arasında ön sırada yer alıyor.

    

Enerji tasarrufu, karbon emisyon azaltma ve çevre koruması konularında dünyaca ünlü Işık Evi, Yenilikçi Teknoloji, Dürüst Yönetim ilkesine dayanır, Yüksek Kalite, Samimi İşbirliği ve Karşılıklı Fayda'nın iş felsefesine sahiptir ve kalite yönetimine & Hizmet Politikası Kalite Önce, Kredi Yüce, En İyi Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti pazarları geliştirmek için. Işık Evi gelişimi ve gücü ile birlikte, içtenlikle denizaşırı ve evcil iç aydınlatma şirketleri, ticaret şirketleri, distribütörler, mühendislik şirketleri fabrikamız ziyaret etmek edilir. Yüksek kalite, uygun fiyat, en hızlı teslimat ve en iyi hizmeti temel alarak sizinle çalışmak istiyoruz.

    

LED sektörünün çeşitlendirilmesinde Light House, genç nitelikli personel ile oluşturulan güçlü bir güç haline geldi; Tüm Light House, LED aydınlatmasının sürekli geliştirilmesi ve yenilenmesine katkıda bulunacaktır. Bu arada Light House, En Rekabetçi LED Markası hedefiyle mücadele ederek, geleceği aydınlatmanın yeşil rüyasını gerçekleştiriyor!

İletişim bilgileri
Shenzhen Light House Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Lynn

Tel: 86-755-29516706

Faks: 86-755-29516706

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)